Stanoviska‎ > ‎

Schůze výboru ze dne 9.3.2014

přidáno: 17. 3. 2014 22:54, autor: Josef Stoklasa   [ Aktualizováno 9. 5. 2014 8:17 uživatelem Tenisový oddíl TJ Spartak Bílovec ]
1. Byl domluven nový správce - paní Ema Pavelková, původní správci Karel Jahn a Antonín Witos st. přislíbili pomoc pro technické/odborné práce.

2. Jana objedná 3 ks. nových kartáčů na kurty.

3. Byl vyměněn zámek v místnosti pro správce, klíče nyní mají jen správci a členové výboru.

4. Výbor odhlasoval(O.P. se zdržel hlasování), že Ondřej Padušák(a trenéři pod jeho hlavičkou trénující), budou odvádět 10 Kč z každé tréninkové jednotky do pokladny oddílu tenisu a to na základě sepsané smlouvy mezi Ondřejem Padušákem a Oddílem tenisu TJ Spartak Bílovec. Podmínkou této smlouvy je také zajištění sponzorského daru ve výši alespoň 10 000,- Kč. Hodiny budou účtovány na základě výpisu z on-line rezervačního systému.

5.
Jana připraví seznam členů pro paní Pavelkovou k evidenci brigád jednotlivých členů. Oznámí členům začátek brigád a informaci o zprovoznění webových stránek http://tenisbilovec.cz. Výbor se dohodl na termínu ukončení brigád k 13.4.2014. V případě špatného počasí bude termín posunut.

6. Výbor dále odhlasoval, v souvislosti s významem udržovacího poplatku 100 Kč, že noví členové tenisového oddílu budou platit členský příspěvek ve výši 2200,- bez možnosti odpracování brigád. Pokud stávající člen nezaplatí členský příspěvek(udržovací příspěvek v případě těhotnýcha kojících matek) do stanoveného termínu, automaticky o členství přichází(včetně skřínky - pokud ji má rezervovanou) a pak je tedy v případě znovu-členství povinen zaplatit členský poplatek ve výši stanovené pro nové členy, tedy 2200,-

7. Výbor dále odhlasoval, že přihlašovací údaje do on-line rezervačního systému, tedy možnost rezervovat si kurty, bude mít každý člen až po zaplacení členských příspěvků a odpracování příslušného počtu hodin brigád.
Comments