Novinky‎ > ‎

Závěrečný oddílový turnaj měl nebývalou účast

přidáno: 18. 10. 2015 22:30, autor: Tenisový oddíl TJ Spartak Bílovec   [ aktualizováno 26. 10. 2015 1:00 ]
V sobotu 10.10.2015 proběhl závěrečný losovaný turnaj čtyřher za hojné účasti 30 hráčů. Přítomni byli nejen členové našeho oddílu, ale také pár tenistů z řad veřejnosti. Hrály se čtyřhry mužů i žen, přičemž mužů bylo 18, tedy 9 dvojic, žen poté 11 doplněných o jednoho muže, celkem tak 6 dvojic.  Muži hráli ve dvou skupinách po 4 a 5 mužstvech, ženy pak v jedné skupině po 6. 

I za velmi chladného počasí, doplněného nárazovým větrem a chvílemi i drobnými vločkami, byly k vidění bojovné výkony a tenis velmi dobré úrovně. V závěrečném hodnocení se na stupních vítězů umístily tyto dvojice:

Muži:  Ženy:
 1. Pavelek – Pavlásek J. 1. Kotrlová – Holubová
 2. Fusík – Thiel Z. 2. Pavlásek R. – Dušková H.
 3. Stoklasa – Pensimus  3. Pavelková – Sokolová 
Za zajištění skvělého „cateringu“ děkujeme našim členkám Janě Honové a Leoně Thielové, které účastníkům chystaly výborné pochutiny, nejen po celý průběh turnaje, ale až do večerních hodin. 

Závěrem bych chtěl pozvat všechny příznivce tenisu na příští sezónu 2016, a současně také přizvat další nadšence z řad veřejnosti, aby rozšířili naši členskou základnu. Podrobné informace o dění v areálu a členství jsou uvedeny vždy na našich webových stránkách: http://tenisbilovec.cz

Za TO TJ Spartak Bílovec

Josef Stoklasa
předseda 
Comments