Novinky‎ > ‎

Ukončení sezóny pro děti vyšlo na jedničku

přidáno: 15. 10. 2015 1:23, autor: Tenisový oddíl TJ Spartak Bílovec   [ aktualizováno 15. 10. 2015 23:35 ]
V sobotu 3.10. proběhlo na našich tenisových kurtech ukončení sezóny pro naše dětské členy a všechny děti, které mají zájem o tenis. Za velmi teplého a z počátku i slunného počasí se zúčastnilo 32 dětí, přičemž nejstaršímu účastníkovi bylo 17 let a tomu nejmladšímu teprve 4 roky. O průběh celé akce se staralo celkem 5 trenérů a realizační tým zajišťující fotografování, malování motivů dětem na obličej, informování návštěvníků, přípravu občerstvení atd. Děti byly rozděleny do 6 družstev a soutěžili mezi sebou v 5 disciplínách a to hod a úder na terč, tenisové cvičení na přesnost, skoky a dřepy na čas, opičí dráha na čas a skoky v pytli s vějířem. Za každou disciplínu získavaly jednotlivá družstva body, které byly určující pro konečné pořadí. Družtvo se skládalo vždy z věkově vyvážené skupiny, sestávající z nejstaršího kapitána a mladších spoluhráčů, které měl  kapitán za úkol motivovat a pomáhat jim s disciplínami. 


Díky sponzorům bylo možné dětem poskytnout dostatek občerstvení, lahůdek i tekutin a to vše zdarma. Každý účastník dostal za účast na památku tašku s pozornostmi a první tři družstva pak dostala věcné ceny jako jsou potítka, minirakety, minitenisáky, vibrastopy atd. Mezi nejvýznamnější sponzory patřily firmy:

Penam a.s.
Dairy 4fun s.r.o.
NcLine s.r.o
Pars Komponenty s.r.o.
Město Bílovec prostřednictvím TJ Spartak Bílovec 
a také někteří z řad rodičů 

Všem sponzorům velice děkujeme a věříme v budoucí spolupráci. Oficiální část programu, která trvala od 13:00 do 16:00 byla následována turnajem čtyřher, do kterého se zapojili závodní hráči mladších a starších žáků našeho oddílu a také rodiče těchto členů. Tato turnajová část trvala do téměř úplné tmy, tedy přibližně do 18:30.

Všem dětem přejeme pevné zdraví a tedy i možnost tréninku v zimních měsících a těšíme se na jejich úspěchy v příští sezóně 2016.
Comments